Moj let oko Mjeseca
Trenutak našega ukrcaja u "RISE" i ženu sam prijavil.
Decu sam Tu ostavil za sjeme.
Da! Letil sam!!!
Naime,
NASA nam je omogućila da idemo sa njom oko Mjeseca, doduše, ne fizički više duhovno, virtualno,
nas 5.647.889 se prijavilo za to. Trebal si se prijaviti, a oni su te stavili na SD karticu,
imenom i prezimenom. Tu karticu su ugurali u maskotu "Rise" zero- gravity indicator.


Odmah sam kontaktiral glavnoga pilota sa molbom da oko samoga Mjeseca uspori, da ne odletimo
negdi, u svemirskom prostranstvu sa SD kartice. Sve sam pratil direktno Live.
Ja gore u duhovnome smislu, dok mi je guzica bila prikovana za fotelju doma, piva ispred,
Ćevapi sa puno luka u somunu, prek Wolta.
Tak je uzbudljivo bilo da sam se sav ovlažil.
Ahhhhh, kak bi pok. deda Pantelija kaj se boril u Abesiniji protiv talijanskih fašista i pok. Stari...
kak bi bili ponosni na mene!


Sad bih najrađe putoval po Našoj Hrvatskoj i deci pripovedal o našim uspijesima...
no niko me ne jebe ni za suvu šljivu.
Vele, "Aleksa vrati se na terapiju", najlakše tak, zajebavati Budalu.
Ajde nekoga pametnoga zajebavajte! Kajjaznam Plenkovića naprimjer!!!
Deca, maštajte, budite dijete, maštajte!!!

Hvala na pažnji!