VELJAČA, 2026
P
U
S
Č
P
S
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Neshvaćena ljubav

23
LIPANJ
2026
23 / LIPANJ / 2026

Neki rastanci su opravdani, bolom otpraćeni. Nema smisla zadržavati nekoga tko ne želi ostati. Tko ne vidi ljubav ispred nosa, izgubit će je ili još gore, odreći će je se. Tražiti će je i pitati će se... ono što će naći biti će kupljena ljubav. Ljubav koja ima cijenu. A svi znamo da prava ljubav nema cijenu. Pomaterijalizirali smo ama baš sve. Sve gledamo kroz dobit. Postali smo trgovci ljubavlju. Sama ljubav nam nije dovoljna, jer ju ne znamo definirati, izvagati. Ljubav se ne važe, ona se osjeća. Ljubav se ne traži, ona se daje. Ljubav nije uvijek sretna, ponekad je, tužna, ljuta i razočarana, neshvaćena. Ona je uvijek tiha, mirna i nježna... Iscjeljujuća... Ona stavlja razumijevanje uvijek prije osude, ali ponekad podigne zid kad osjeti da joj je potrebna zaštita. Ja ju gledam kao nježni cvjetić kojeg treba zalijevati, milovati i obasipati suncem pa i štititi. Ljubav je vječna na nama neshvatljiv način. Ono kad voliš i izdajnika.

350
Komentari (12)
Komentari:
vjetarugranama 23.06.2026 11:33
Mislim da sam baš kod tebe pročitao tekst na ovu temu, ili baš ovaj tekst... sada već davno, pa sam sigurno imao potrebu koju osjećam i sada; napisati koliko je ovo istinski važna tema koja se nalazi u osnovi gotovo svih vrijednih stvari u našim životima. Potpuno se slažem s ovakvim vrednovanjem odnosa među ljudima; na žalost, u današnjem svijeti oni koji ovako gledaju na svijet ponajvećma se tretiraju kao neki luzeri i čudaci, ako već ne i kao opasni pojedinci.
suncica 23.06.2026 12:10
jesam li dobro prepoznala Sarah :)
Kejtoo 23.06.2026 12:12
@suncica Nije Sarah :)
Kejtoo 23.06.2026 12:16
@vjetarugranama Dobro si primjetio, i ja sam to primjetila, žao mi je današnjeg svijeta, ne znaju što propuštaju
dea 23.06.2026 12:27
treba biti više takvih poput tebe
AnnaB 23.06.2026 12:37
Hej evo me .....kaži mi GDJE i kako ubaciti avatar ?
AnnaB 23.06.2026 12:38
Heeej.....it's me, Leclerk.......( haaaaa )
AnnaB 23.06.2026 12:39
Hejjjjjjjjjjjjjjjjjj It's me, Leclerk
AnnaB 23.06.2026 12:46
Heeej.....it's me, Leclerk.......( haaaaa )
AnnaB 23.06.2026 12:47
Đizus---------vrlo komplicirano komentiranje......Gle,,,moja 3-4 samo zato, što prvi nije izašao da ga vidim WTF?
BlogAdmin 23.06.2026 13:06
@AnnaB Možeš li reći točno šta je čudno vezano za komentiranje, pa da popravimo to. Vjerojatno to što kad stisneš Komentiraju odnese te skroz na početak stranice? To sam primjetila, pa ćemo nastojati to popraviti i popravit ću ovaj dio gdje se piše komentar.
Sewen 23.06.2026 13:20
Možemo li bez ljubavi? Ne!

Prijavi se da bi komentirao.