Probati ću sada
Postaviti ovdje tekst preko mobitela jer evo ležim s obzirom da sam jučer previše vremena sjedila u kolicima i noge su mi se uočile tako da ih danas moram držati u povišenom položaju a to mogu samo ležeći sa jastukom ispod koljena.
Uživajte danas svi onako kako Vam odgovara a vi koji živite na moru jednom se bučnite u more i za mene.
Komentari:
Prijavi se da bi komentirao.