DA NE BUDE INVAZIJE
Internet daje prostor hordama idiota da iznesu svoje mišljenje što su ranije mogli samo u baru, poslije čaše vina, bez štete za društvo
Sada imaju isti prostor za svoju priču.
Ovo je invazija idiota.
Umbetro ECO , talijanski pisac autor "Ime ruže "
...............................................................................................................
Namjerno , vrlo namjerno koristim ovu misao velikog Talijanskog književnika , autora romana Ime ruže ponukama salvama mržnje koje su se pojavile na društvenim mrežama mrzitelja lika i djela Slavenke Drakulić po mišljenju stranih književnih medija , jedne od najboljih hrvatskih književnica uopće.
Ali, ona je bila feministkinja , neprijatelj države Hrvatske i svašta nešto uz napomenu, da od stotine i više upisa mržnje ni jedan mrzitelj nikada nije pročitao ni jednu njezinu knjigu.
Istina je ( a to se vidjelo kod nekih naših blogera ) da " svatko može pisati u svome "kutku" ( tako se izražavalo na blog.hr ) što hoće -demokracija je velika stvar kad je uzmeš " u svoje ruke " , ali, tom i takvom lažnom demokracijom dobivamo glupe, besmislene tekstove, blokade autora ako ne daj Bog daš kakvu primjedbu i ostaneš na crnoj listi kao osoba, s kojom ne treba surađivati.
..................
Pa eto, da ne bude " invazija idiota " pišem ovo u uvjerenju da imam pravo na svoje mišljenje.
Bar toliko
Komentari:
Prijavi se da bi komentirao.