U zvijezdama piše

Probati ću sada

Postaviti ovdje tekst preko mobitela jer evo ležim s obzirom da sam jučer previše vremena sjedila u kolicima i noge su mi se uočile tako da ih danas moram držati u povišenom položaju a to mogu samo ležeći sa jastukom ispod koljena. 

Uživajte danas svi onako kako Vam odgovara a vi koji živite na moru jednom se bučnite u more i za mene. 

 

193
Komentari (4) Otvori post
Komentari:
dea 24.06.2026 09:44
Dobro vam jutro Uspjela sam
AnnaB 24.06.2026 10:55
Bi ja na kupanje, ali nemam kapu kao ti.....
Jedna 24.06.2026 11:15
uspjela si, b r a v o !
dea 24.06.2026 13:49
@AnnaB Pošalji mi adresu kućnu ja ti rado pošaljem jednu imam ih 4

Prijavi se da bi komentirao.

Divno

je vidjeti ovdje društvo staro i njihove tekstove

Nadam se da na ovoj platformi neće biti neugodnih prepucavanja i klanova jer svi mi, da svi mi volimo pisati i svatko od nas ima drugačiji stil pisanja i izražavanja riječi.

Lijep sunčani pozdrav od moje malenkosti 

307
Komentari (11) Otvori post
Komentari:
dea 23.06.2026 12:09
ugodan vam sunčan dan
Kejtoo 23.06.2026 12:18
Lijepi pozdrav i tebi, vjerujem da će ovo mjesto biti svima ugodno i da će adminka sve držati pod kontrolom da tako i ostane
dea 23.06.2026 12:25
@Kejtoo drago mi je što si tu u mom kutku i nadam se da ćeš svratiti još koji puta,
vjetarugranama 23.06.2026 13:39
Pozdrav i od mene :)
dea 23.06.2026 13:42
@vjetarugranama drago mi je što ću tvoje tekstove čitati i tu

Prijavi se da bi komentirao.

ZA GOSPOĐU KEKIN

 

Da, u pravu ste da su liste čekanja u javnom zdravstvu duge i preduge ali moram Vas ovako javno upitati

ZAŠTO VAŠ KOALICIJSKI PARTNER KADA JE BIO NA VLASTI ZAJEDNO SA DANAŠNJIM PREDSJEDNIKOM NIJE DONIO ZAKON DA POLITIKA NE SMIJE FINANCIRATI PRIVATNE KLINIKE

da su tada donijeli zakon koji ni jedna vlada ne može mijenjati danas bi javno zdravstvo bilo kvalitetnije i ne bi se trebalo čekati godinama na pregled.
___________________________________________

Naravno navela bih Vam još krivih poteza ove i one vlade ali Vi se bavite zdrastvom koje uz druge stvari rana našeg društva. 
___________________________________________

s štovanjem Andrea Bosak 

280
Komentari (2) Otvori post
Komentari:
dea 22.06.2026 22:37
Nadam se da cemo naći citaoce
Auroraisa 22.06.2026 23:15
Liste cekanja su katastrofa...nazalost nista se vec godinama ne mijenja...pozzz

Prijavi se da bi komentirao.