24.06.2026
Probati ću sada
Postaviti ovdje tekst preko mobitela jer evo ležim s obzirom da sam jučer previše vremena sjedila u kolicima i noge su mi se uočile tako da ih danas moram držati u povišenom položaju a to mogu samo ležeći sa jastukom ispod koljena.
Uživajte danas svi onako kako Vam odgovara a vi koji živite na moru jednom se bučnite u more i za mene.
Komentari:
dea
24.06.2026 09:44
Dobro vam jutro Uspjela sam
AnnaB
24.06.2026 10:55
Bi ja na kupanje, ali nemam kapu kao ti.....
Jedna
24.06.2026 11:15
uspjela si, b r a v o !
Prijavi se da bi komentirao.