Blog banner
LIPANJ, 2026
P
U
S
Č
P
S
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Moj let oko Mjeseca

25
LIPANJ
2026
25 / LIPANJ / 2026

Trenutak našega ukrcaja u "RISE" i ženu sam prijavil.

Decu sam Tu ostavil za sjeme.

 

Da! Letil sam!!!

Naime,

NASA nam je omogućila da idemo sa njom oko Mjeseca, doduše, ne fizički više duhovno, virtualno,

nas 5.647.889 se prijavilo za to. Trebal si se prijaviti, a oni su te stavili na SD karticu,

imenom i prezimenom. Tu karticu su ugurali u maskotu "Rise" zero- gravity indicator.

Moj let oko Mjeseca - slika 1
Slika 1

Moj let oko Mjeseca - slika 2
Slika 2

Odmah sam kontaktiral glavnoga pilota sa molbom da oko samoga Mjeseca uspori, da ne odletimo

negdi, u svemirskom prostranstvu sa SD kartice. Sve sam pratil direktno  Live.

Ja gore u duhovnome smislu, dok mi je guzica bila prikovana za fotelju doma, piva ispred, 

Ćevapi sa puno luka u somunu, prek Wolta.

Tak je uzbudljivo bilo da sam se sav ovlažil.

Ahhhhh, kak bi pok. deda Pantelija kaj se boril u Abesiniji protiv talijanskih fašista i pok. Stari...

kak bi bili ponosni na mene!

Moj let oko Mjeseca - slika 3
Slika 3

Moj let oko Mjeseca - slika 4
Slika 4

Sad bih najrađe putoval po Našoj Hrvatskoj i deci pripovedal o našim uspijesima...

no niko me ne jebe ni za suvu šljivu.

 

Vele, "Aleksa vrati se na terapiju", najlakše tak, zajebavati Budalu.

Ajde nekoga pametnoga zajebavajte! Kajjaznam Plenkovića naprimjer!!!

Deca, maštajte, budite dijete, maštajte!!!

Moj let oko Mjeseca - slika 5
Slika 5

Hvala na pažnji!

 

 

 

 

134
Komentari (1) Otvori post
Komentari:
AnnaB 25.06.2026 19:37
znaš šta ? Ti si lud na napozitivniji način i dobro da si se maka iz SIROTIŠTA i doša među nas koji imamo i lovu i slavu....Asta la vista

Prijavi se da bi komentirao.


Gastro na 10.000 m

25
LIPANJ
2026
25 / LIPANJ / 2026

Bok

Nadam se da će ovo zaživjeti i da se vremenom neće zapustiti

u smislu ak se nekaj pojebe da će imati tko to fixirati, n'da.

A sada hrabro naprijed, samo oštro i bezveze!

Tamo, ko klinac sam obožavao čitati START magazin.

Nisam ga kupovao samo radi golih baba, bilo je tu interesantnih članaka.

Tada je pisalo da mi u Zagrebu imamo najači Catering u Eu

za pripremu avionske hrane. Svjetske kompanije su kupovale od nas.

Priču sam upamtio po zanimljivosti da se naši okusi mijenjaju na visinama.

Npr. na 10.000 m, tlak u kabini odgovara nadmorskoj visini cca 1.800 do 2.400 m.

I sada problem, putnicima pršut preslan, kava preslatka i krenu oni to regulirati. 

"Air France i "Lufthanza" izbacili pršut i menua.

Ispada da je sve 4 X jačega okusa.

2. Pošto se ta hrana voza svuda, pojavio se problem zdravstvene ispravnosti.

Pilot i kopilot nikada nisu smjeli jesti isti obrok, nego različite menue...

Prvo kaj sam se pital, "a kak je tek sa sexom".

Sjetim se toga neki dan, a Chat GPT me stalno zove da provjeri neke navode,

jer sam ga uhvatio nekih 300 X da kaže, ili ne zna, n'da

i pitam ga jel je sve to istina ?

Da NE, veli, okusi gore su 30 % slabiji!!!

Ispada da je i u ono vrijeme bilo dnovinara i budala,

što su svašta pisali, kao i danas, no tada su dobivali recenzije,

a danas prodaju svoje guzice za Clickbait.

No who cares, više manje obroci su danas ukinuti. dobiš vodu, keks, kavu i

leti Miško.

Eto, moj prvi post.

Sretno ljudi, neka nas je, nek se širimo ko ambrozija.

99
Komentari (2) Otvori post
Komentari:
Alexxl 25.06.2026 08:42
Mrmlj!
Jedna 25.06.2026 08:54
Bravo za post, samo ne kao ambrozija,...lp :-))

Prijavi se da bi komentirao.