Gastro na 10.000 m
Bok
Nadam se da će ovo zaživjeti i da se vremenom neće zapustiti
u smislu ak se nekaj pojebe da će imati tko to fixirati, n'da.
A sada hrabro naprijed, samo oštro i bezveze!
Tamo, ko klinac sam obožavao čitati START magazin.
Nisam ga kupovao samo radi golih baba, bilo je tu interesantnih članaka.
Tada je pisalo da mi u Zagrebu imamo najači Catering u Eu
za pripremu avionske hrane. Svjetske kompanije su kupovale od nas.
Priču sam upamtio po zanimljivosti da se naši okusi mijenjaju na visinama.
Npr. na 10.000 m, tlak u kabini odgovara nadmorskoj visini cca 1.800 do 2.400 m.
I sada problem, putnicima pršut preslan, kava preslatka i krenu oni to regulirati.
"Air France i "Lufthanza" izbacili pršut i menua.
Ispada da je sve 4 X jačega okusa.
2. Pošto se ta hrana voza svuda, pojavio se problem zdravstvene ispravnosti.
Pilot i kopilot nikada nisu smjeli jesti isti obrok, nego različite menue...
Prvo kaj sam se pital, "a kak je tek sa sexom".
Sjetim se toga neki dan, a Chat GPT me stalno zove da provjeri neke navode,
jer sam ga uhvatio nekih 300 X da kaže, ili ne zna, n'da
i pitam ga jel je sve to istina ?
Da NE, veli, okusi gore su 30 % slabiji!!!
Ispada da je i u ono vrijeme bilo dnovinara i budala,
što su svašta pisali, kao i danas, no tada su dobivali recenzije,
a danas prodaju svoje guzice za Clickbait.
No who cares, više manje obroci su danas ukinuti. dobiš vodu, keks, kavu i
leti Miško.
Eto, moj prvi post.
Sretno ljudi, neka nas je, nek se širimo ko ambrozija.
Komentari:
Prijavi se da bi komentirao.