23.06.2026
Divno
je vidjeti ovdje društvo staro i njihove tekstove
Nadam se da na ovoj platformi neće biti neugodnih prepucavanja i klanova jer svi mi, da svi mi volimo pisati i svatko od nas ima drugačiji stil pisanja i izražavanja riječi.
Lijep sunčani pozdrav od moje malenkosti
329
Komentari (11)
Komentari:
dea
23.06.2026 12:09
ugodan vam sunčan dan
Kejtoo
23.06.2026 12:18
Lijepi pozdrav i tebi, vjerujem da će ovo mjesto biti svima ugodno i da će adminka sve držati pod kontrolom da tako i ostane
vjetarugranama
23.06.2026 13:39
Pozdrav i od mene :)
dea
23.06.2026 13:42
@vjetarugranama drago mi je što ću tvoje tekstove čitati i tu
Flips
23.06.2026 14:42
Nadam se da neće biti, mada je to teško izbjeći, također možeš ograničiti ili blokirati nekoga, ako ti baš smeta. Kasnije ću raditi na tome da sustav prepozna ružne riječi, vrijeđanje i slično...
Jedna
23.06.2026 15:27
bravo Dea
Prijavi se da bi komentirao.