U zvijezdama piše

Divno

je vidjeti ovdje društvo staro i njihove tekstove

Nadam se da na ovoj platformi neće biti neugodnih prepucavanja i klanova jer svi mi, da svi mi volimo pisati i svatko od nas ima drugačiji stil pisanja i izražavanja riječi.

Lijep sunčani pozdrav od moje malenkosti 

585
Komentari (11)
Komentari:

Komentiranje je isključeno na ovom blogu.