nema veze....

,,,,,moji mali trenuci ......

DA NE BUDE INVAZIJE

24
LIPANJ
2026
24 / LIPANJ / 2026

 

 

Internet daje prostor hordama idiota da iznesu svoje mišljenje što su ranije mogli samo u baru, poslije čaše vina, bez štete za društvo 

Sada imaju isti prostor za svoju priču.

Ovo je invazija idiota.

Umbetro ECO , talijanski pisac autor "Ime ruže "

...............................................................................................................

 

Namjerno , vrlo namjerno koristim ovu misao velikog Talijanskog književnika , autora romana Ime ruže ponukama salvama mržnje koje su se pojavile na društvenim mrežama mrzitelja lika i djela Slavenke Drakulić po mišljenju stranih književnih medija , jedne od najboljih hrvatskih književnica uopće. 

Ali, ona je bila feministkinja , neprijatelj države Hrvatske i svašta nešto uz  napomenu, da od stotine i više upisa mržnje ni jedan mrzitelj nikada nije pročitao ni jednu njezinu knjigu. 

Istina je ( a to se vidjelo kod nekih naših blogera ) da " svatko može pisati u svome "kutku" ( tako se izražavalo na blog.hr ) što hoće -demokracija je velika stvar kad je uzmeš " u svoje ruke " , ali, tom i takvom lažnom demokracijom dobivamo glupe, besmislene tekstove, blokade autora ako ne daj Bog daš kakvu primjedbu i ostaneš na crnoj listi kao osoba, s kojom ne treba surađivati. 

..................

Pa eto, da ne bude " invazija idiota " pišem ovo u uvjerenju da imam pravo na svoje mišljenje.

Bar toliko 

 

 

 

12
Komentari (4) Otvori post
Komentari:
AnnaB 24.06.2026 11:29
..u citiranim riječima smo mi sami sa sobom
dea 24.06.2026 14:09
imas u moji komentarima poruku za tebe i znaj da volim čitati tvoje tekstove rado
AnnaB 24.06.2026 15:17
Tvoj komentar nema veze s napisani.......Ne "komentiraj" ako ne čitaš
dea 24.06.2026 15:21
@AnnaB da imaš pravo ja sam jedan idiot

Prijavi se da bi komentirao.


IMAM NASLOV

23
LIPANJ
2026
23 / LIPANJ / 2026

 

 

" Za svaku minutu kad si ljut šezdeset 
 sekundi sreće je izgubljeno."

 


 George Bernard Shaw

 

 

199
Komentari (3) Otvori post
Komentari:
AnnaB 23.06.2026 20:55
Sjajna je ova misao 1:60 i tako cijeli život...Trebala sam nadopisari dio teksta, ali nisam uspjela....Još uvijek sam na probnom roku sebii zadanom...
Jedna 24.06.2026 08:21
nema veze, ali ima blogerske dizajnoromantike, grabim svaku sekundu sreće
AnnaB 24.06.2026 10:56
ma odlična si @Jedna ( jedina )

Prijavi se da bi komentirao.