Blog banner
KOLOVOZ, 2026
P
U
S
Č
P
S
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Gastro na 10.000 m

25
LIPANJ
2026
25 / LIPANJ / 2026

Bok

Nadam se da će ovo zaživjeti i da se vremenom neće zapustiti

u smislu ak se nekaj pojebe da će imati tko to fixirati, n'da.

A sada hrabro naprijed, samo oštro i bezveze!

Tamo, ko klinac sam obožavao čitati START magazin.

Nisam ga kupovao samo radi golih baba, bilo je tu interesantnih članaka.

Tada je pisalo da mi u Zagrebu imamo najači Catering u Eu

za pripremu avionske hrane. Svjetske kompanije su kupovale od nas.

Priču sam upamtio po zanimljivosti da se naši okusi mijenjaju na visinama.

Npr. na 10.000 m, tlak u kabini odgovara nadmorskoj visini cca 1.800 do 2.400 m.

I sada problem, putnicima pršut preslan, kava preslatka i krenu oni to regulirati. 

"Air France i "Lufthanza" izbacili pršut i menua.

Ispada da je sve 4 X jačega okusa.

2. Pošto se ta hrana voza svuda, pojavio se problem zdravstvene ispravnosti.

Pilot i kopilot nikada nisu smjeli jesti isti obrok, nego različite menue...

Prvo kaj sam se pital, "a kak je tek sa sexom".

Sjetim se toga neki dan, a Chat GPT me stalno zove da provjeri neke navode,

jer sam ga uhvatio nekih 300 X da kaže, ili ne zna, n'da

i pitam ga jel je sve to istina ?

Da NE, veli, okusi gore su 30 % slabiji!!!

Ispada da je i u ono vrijeme bilo dnovinara i budala,

što su svašta pisali, kao i danas, no tada su dobivali recenzije,

a danas prodaju svoje guzice za Clickbait.

No who cares, više manje obroci su danas ukinuti. dobiš vodu, keks, kavu i

leti Miško.

Eto, moj prvi post.

Sretno ljudi, neka nas je, nek se širimo ko ambrozija.

99
Komentari (2)
Komentari:
Alexxl 25.06.2026 08:42
Mrmlj!
Jedna 25.06.2026 08:54
Bravo za post, samo ne kao ambrozija,...lp :-))

Prijavi se da bi komentirao.