nema veze....

,,,,,moji mali trenuci ......

zaobilaznim putom

23
LIPANJ
2026
23 / LIPANJ / 2026

 

 

....jer, svi izravni putovi kratko traju i imaju ishodište..

    dobro sam, hvala na pitanju čak sam se lagano i snašla u tehnici kojoj nisam sklona....

205
Komentari (9) Otvori post
Komentari:
AnnaB 23.06.2026 11:00
Pišem komentar @Adminki , sebi i ostalima koji naiđu : SVIĐA mi se koncept, jednostavnost svega i fina neka elegancija koja se osjeća...Nekako-doma sam i ugodno je.
Kejtoo 23.06.2026 12:43
Pozdrav Ane, Avatar ubacuješ pod Uredi blog -> Postavke
BlogAdmin 23.06.2026 13:08
Popravit ću ti ovu boju teksta u komentarima, jedva se vidi.
AnnaB 23.06.2026 13:17
KAKO vidjeti žive komentare ljudi moji poduku molim
AnnaB 23.06.2026 13:20
***beš komentare koji se ne vide

Prijavi se da bi komentirao.