Nema postova.
Alexxl piše lijevi box, znači lijevo
I šta da ja sad tu nešto?
Ideju, molim ljepo.
A kaj, neku sličku zakeljiti?
To isto nemre?
Nema postova.
Ovo je desni box, testing, testing, testing
van tu fri for testing
znači bez HTML-A, A OSIM TEXTA S ČIM JOŠ?
sA ničim